ICONIC GLOW UP

(TZV. CELKOVÁ PROMĚNA)

Iconic Dubai Glow Up je unikátní sestava procedur, kterou můžete podstoupit na základě konzultací jedině v Iconic Institute. Sestavuje se individuálně dle potřeb klienta, jeho přání jak vypadat, také dle možností časových, finančních a podle stávajícího stavu pleti.

Jedná se o kombinaci procedur provedených na základě pečlivé konzultace. Většinou klient podstupuje zjemnění nebo odstranění vrásek, tzv. Anti-Age Effect obličeje, případně Permanent Make-Up pro zvýraznění nebo doplnění chybějících částí. Úprava tvaru a plnosti rtů, konturace. V případě, že má klient zájem změnit svůj životní styl, postavu: doporučíme jídelníček, doplňky stravy pro zlepšení kvality života, pleti (většinou řešíme akné) nebo hubnutí.

Nejnovější kombinace technik dubajské technologie, které se sestaví individuálně pro každého klienta. Jedná se o celkovou změnu obličeje nebo postavy.

V případě zájmu o celkový Glow Up nám nahlaste předem u objednávky, jestli máte zájem řešit jen obličej nebo budete mít zájem o konzultaci k hubnutí / ke změně Vaší postavy.

Konzultace Glow Up your Face: 350,-

Konzultace Glow Up your Body + měření (svaly, voda v těle, tuky): 850,-
Konzultace Body + měření + doporučení cviky, změna stravovacích návyků: 1500,-

Máš zájem o jídelníček na míru dle přesných výpočtů?
Týdenní: 1500,-
2 týdny: 1800,-
4 týdny: 2000,-