VLASOVÁ MEZOTERAPIE

CO JE VLASOVÁ MEZOTERAPIE?
Mezoterapie vlasové pokožky je ošetření, kdy se výživné látky (ve formě „koktejlů“ na bázi kyseliny hyaluronové s vitaminy, minerály, koenzymy, aminokyselinami apod.) aplikují přímo do pokožky pomocí tenoučkých mikrojehliček či injekčně. Tyto látky příznivě ovlivňují vlasové cibulky, posilují růst vlasů, zlepšují mikrocirkulaci i kvalitu pokožky na hlavě, zabraňují vypadávání.

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ?
Ošetření lze provádět po cele hlavě či lokálně. Není prováděno v anestezii, díky tenkosti jehliček a nepřílišné hloubce vpichů však pacient zpravidla necítí žádné nepohodlí.

JAK ČASTO PODSTUPOVAT OŠETŘENÍ?
Ošetření je efektivní provádět v rozmezí 7 – 14 dní v četnosti 4 – 8 ošetření. Poté můžete ošetření kdykoliv zopakovat. Jedná se o výživu, nelze klientovi ublížit.

JE PRO MNE MEZOTERAPIE VLASOVÉ POKOŽKY VHODNÁ?
Mezoterapie vlasové pokožky je vhodná prakticky pro kohokoliv. Vlasová mezoterapie se doporučuje nejčastěji v případech, kdy pacientům řídnou, slábnou či vypadávají vlasy, ovšem může být indikována i u zdravých jedinců bez těchto problémů, a to jako intenzivní péče o vlasy a o pokožku hlavy, která vede ke zlepšení kvality vlasů a jako prevence jejich vypadávání. Vhodná je i pro klientky, které nosí prodloužené vlasy pro jejich posílení a podporu zatěžovaných vlastních vlasů.

CO DOKÁŽE VLASOVÁ MEZOTERAPIE?
→ posílit vlasy a zlepšit jejich kvalitu
→ řešit ztrátu vlasů a stimulovat růst zdravých vlasů
→ léčit androgenní i neandrogenní formy alopecie nebo obnovit poškozené vlasy agresivními vlivy vnějšího prostředí (slunce, znečištění, atd.), stresem, nerovnováhou ve výživě a hormonálními změnami
→ odstraňovat lupy a seboreu

PLAZMATERAPIE VLASŮ (PRP)

Může být provedena jak v počátečních fázích plešatosti, tak ke zlepšení stavu vlasů.

Tato technika je absolutně bezpečná, protože plazma bohatá na destičky se vyrábí z vlastní krve pacienta bez přidání externích chemikálií a během procedury nedochází ke kontaktu plazmy s vnějším prostředím.

Příprava na plazmaterapii probíhá den nebo dva před zákrokem. V těchto dnech je vhodné vyloučit z Vašeho jídelníčku mastná a kořeněná jídla a také alkohol. V den procedury se doporučuje poslední jídlo 3-4 hodiny předem. Tato opatření jsou nezbytná k zajištění toho, aby plazma, která bude vstřikována do pokožky obličeje pacienta, byla co nejčistší.

Viditelný účinek omlazení nastává po prvním zákroku a trvá až dva roky. Vše závisí na počáteční kvalitě pokožky, věku a celkovém zdravotním stavu člověka. Lékaři v našem centru doporučují ošetření při prvních známkách stárnutí pokožky. Pro kompletní ošetření vlasové pokožky – od 3 do 10, pro obličej – 3 až 6 procedur (dle stavu).

Ošetření nepodstupovat v případe:

Virová hepatitida B a C
Těhotenství nebo kojení
Krevní onemocnění (anémie)
Cukrovka
Onkologická a psychologická onemocnění
Zánětlivé procesy na kůži (virové nebo bakteriální)
Autoimunitní onemocnění
Hladina hemoglobinu a fibrinogenu nižší než normální
Akutní onemocnění nebo exacerbace chronických procesů

Cena: 1x = 3800,-
Cena: 3x = 9900,-
Cena: 6x = 18 000,-

+ přídavek kyseliny hyaluronové extra double dávka 2ml: 500 Kč