VITAMIN C

Vitamin C Therapy

Celá procedura je nadupaná vitamínem C od čištění pleti až po naše závěrečná fantastická séra a chemické peelingy. Masky z Dubaje zaručí maximální finální hebkost a hloubkové projasnění pleti. Relaxační masáž a vůně vitaminu C Vás zahalí do toho největšího pokušení si ji dát znova a znova.
😅🍋

Jednotlivé kroky terapie:

  1. příprava pleti na proceduru
  2. hloubkové čištění a chemický projasňující peeling (pleť se nebude loupat a nebude červená) tudíž Vás procedura nijak neomezuje
  3. alginátová maska s extra DOUBLE porcí vitamínu C na rozdíl od klasických masek (+ 30% vitamin C), lift masáž, závěrečná péče se sérem, které pomáhá stimulovat syntézu elastinu a kolagenu

Po této proceduře bude přímo v epidermis působit vysoká hydratace, pleť bude pružná, sjednocená a bude zářit mladistvým vzhledem. Pleť bude chráněna před volnými radikály a oxidačním stresem. Zmírňuje zánět kůže a erytém vyvolaný expozicí ultrafialovému záření. Poskytuje aktivní ochranu proti vytváření jemných rýh a vrásek.

REZERVACE TERMÍNU

Pro objednání prosím využívejte hlavně náš rezervační systém – klikni na → REZERVACE ONLINE.

V krajním případě můžete využít direct přes náš instagramový účet @iconic.institute nebo telefonický kontakt +420 720 480 511 zavoláním, formou SMS a přes WhatsApp.

Provozní doba
Dle objednaných klientů

VIP provozní doba
Dle objednaných klientů

VIP termíny za poplatek