PERMANENTNÍ MAKE-UP

Snem každé ženy je ušetřit čas strávený ráno u zrcadla líčením a zakrýváním přirozených nedokonalostí obličeje. Permanentní make-up je nová metoda, která nahrazuje dekorativní kosmetiku za pomoci aplikace (tetování) přírodních pigmentů speciálními přístroji do vrchní vrstvy pokožky.

Je zapotřebí připomenout, že permanentní make-up není jako klasické tetování, jedná se o jemné doladění či zvýraznění pomocí pigmentace kůže. Díky permanentnímu make-upu si budete připadat krásnější a vaše ráno bude bez práce.

Mezi nejžádanější oblasti pro permanentní make-up je obočí, rty nebo např. oční linky.

Mimo jiné nabízíme také neinvazivní úpravu obočí – laminaci, styling a barvení. V kombinaci s PMU doladíte Vaše detaily do famózních sfér.

Buď ORIGINAL, buď ICONIC!

UPOZORNĚNÍ!
PMU je možné podstoupit i v létě. Nedoporučujeme však cca 5-7 dni vystavování se slunci tzn. opalování a solárium, pobyt na slunci (pohyb po ulici atp. nevadí). V případě, že pracujete na sluníčku a přímému slunci se nedokážete vyvarovat, doporučujeme nošení pokrývky hlavy (kšiltovka, klobouk), která zakryje obličej.

REZERVACE TERMÍNU

Pro objednání prosím využívejte hlavně náš rezervační systém – klikni na → REZERVACE ONLINE.

V krajním případě můžete využít direct přes náš instagramový účet @iconic.institute nebo telefonický kontakt +420 720 480 511 zavoláním, formou SMS a přes WhatsApp.

Provozní doba
Dle objednaných klientů

VIP provozní doba
Dle objednaných klientů

VIP termíny za poplatek