JEDINEČNÉ A KVALITNÍ ICONIC SLUŽBY

ICONIC INSTITUTE je prvním institutem v České republice se speciální Dubai technikou, kterou do Prahy přinesla zakladatelka institutu. V této oblasti se stále zdokonalujeme, a to přímo v místě jejího vzniku, v Dubaji. 

S průběžnou péčí o celé své tělo budete pro vaše okolí zářit, budete se cítit skvěle a víc sebevědomě.

→ KOSMETIKA

→ PMU

→ MADEROTERAPIE

→ LYMFODRENÁŽ

→ GLOW UP

→ VÝHODNÉ BALÍČKY

→ NAŠE PRODUKTY

→ A DALŠÍ SLUŽBY

 • Jak vznikl ICONIC Institute?
  Proč je tak jedinečný a jiný než ostatní Beauty Instituty?

  ICONIC Institute je originální svou individualitou ke každému klientovi a osobním přístupem, kde sestavujeme pro každého klienta plán na míru.

  Zakladatelka ICONIC Institutu, která již od roku 2009 působila a studovala na Středním Východě, odkud vám přináší ty nejpopulárnější trendy ne jen z UAE, ale také ze západních zemí USA, nabírá průběžně další dovednosti ve světě beauty a sestavuje pro vás ty nejoriginálnější postupy.

  V minulosti působila také ve Velké Británii, kde v roce 2005/2007 začala její kariéra v profesi. Další svoje kroky se ubírali až k pobřeží Perského zálivu, konkrétně do velkoměsta Dubaj, s kterým udržuje pracovní kontakty do dnes.

 • INSTAGRAM

  Sledujte na našem instagramovém profilu ty nejnovější trendy ve světe BEAUTY, proměny našich klientek, zavádění nových procedur, vývoj nových produktů, spolupráce a soutěže s kolegy z branže a spoustu dalších. U nás se vždy mezi prvními dozvíte o všech našich novinkách a plánovaných akcích.

  Pokud hledáme modelky na kosmetiku nebo PMU, testery nových produktů a cokoliv dalšího, vždy to jako první najdete na INSTAGRAMU.

  Dej nám svůj follow ↓↓↓

 • ICONIC INSTITUTE

  Adresa
  Parléřova 691/5
  Praha 6, 169 00

  Email
  info@iconicinstitute.cz

  Tel.
  +420 720 480 511 – WhatsApp, SMS

  Instagram
  @iconic.institute

  Rezervace online
  RESERVIO