ANTI-AGE

Biostimulační preparáty pro rychlý rozvoj a rozmanité účinky. Klíčový je individuální výběr pro každého klienta.

PROFHILO®

Hydrolifting - metoda omlazení pleti

Hydrolifting využívá přímou aplikaci kyseliny hyaluronové pro vypnutí pleti. Tato metoda nahrazuje postupně ztracenou hydratační kapacitu pleti.
Cílem hydroliftingu je doplnění látek, které pleť ztrácí s přibývajícím věkem. Tyto látky jsou klíčové pro potlačení ochabování kůže a přispívají k jejímu omlazení a zpevnění.

Aplikace: stabilizovaná kyselina hyaluronová se pomocí ultratenké jehly rovnoměrně aplikuje do pokožky obličeje.

Účinky:
aplikovaná směs rychle rehydratuje pleť, obnovuje její elasticitu a poskytuje ochranu proti volným radikálům. Tím dochází ke zlepšení celkové kvality pleti.

Anti-Aging efekt: zákrok poskytuje optimální anti-aging účinek, který pomáhá zpomalit a minimalizovat příznaky stárnutí pokožky.

Význam použití: jak člověk stárne, jeho pokožka ztrácí schopnost udržet vodu, což vede ke snížení hydratace. Využití hydroliftingu a kyseliny hyaluronové tak nabízí významné výhody v podobě “liftingového” efektu, který přispívá k omlazení vaší pleti.

PO PROCEDUŘE
 • vyhnout se nadměrné fyzické námaze po dobu dvou dnů a udržovat správný pitný režim
 • v průběhu prvního týdne po zákroku je také vhodné se vyvarovat extrémním teplotám, jako jsou sauna, solarium, opalování nebo kryokomora
 • pro dosažení nejlepšího efektu omlazení je doporučena druhá aplikace, která by měla proběhnout po cca 4 týdnech od prvního zákroku

RADIESSE™

AKTIVNÍ VÝPLNĚ RADIESSE™

CO JE RADIESSE?

Lifting, hydratace, oživení, refresh, rozjasnění, pomáhá v boji proti akné, zjemňuje vrásky a vyrovnává nedokonalosti, obsahuje peptidy a aminokyseliny.

Aktivní výplň, která odstraní hluboké vrásky a nastartuje tvorbu vlastního kolagenu pro obnovu pevnosti kůže. Ideální pro doplnění chybějícího objemu tváře, krku a rukou.

 • aktivní výplň 2 v 1 odstraní vrásky a nastartuje novou tvorbu kolagenu
 • okamžitý efekt omlazení, který pokračuje ještě 6 měsíců po aplikaci
 • americkou FDA schválený produkt
 • bezbolestná aplikace

Místa aplikace Radiesse:
Nosoretní vrásky, marionety (vrásky jdoucí od koutků úst dolů), koutky úst, spánková oblast a oblast lícních kostí – tato oblast má velký vliv na vzhled Vaší tváře, líce se zplošťují a objem z lící se posunuje směrem do dolní části tváře, kde začne tvořit kožní nadbytky a změní se proporce tváře.

Doplněním objemu aktivní výplní Radiesse získá tvář opět mladé zaoblení na plochých místech. Hezký výsledek dosáhneme aplikací do spánkové oblasti, která se pěkně vyhladí. Aplikací Radiesse do rukou krásně schováme vystouplé žíly a “vypolštářkujeme” tenkou kůži a tím omladíme hřbety rukou.
Na krku můžeme okamžitě vyhladit nevzhledné podélné rýhy.
Radiesse je americkou FDA schválený výplňový materiál, který se těší ve světě velké oblibě.

PO PROCEDUŘE

Výsledek je po aplikaci viditelný okamžitě a působí dlouhodobě.

Tato aktivní výplň nejen doplňuje objem, ale i díky unikátnímu složení obnovuje tvorbu kolagenu v pokožce. Radiesse se pod pokožkou chová jako podpůrná kostra, která poskytuje strukturu a stimuluje vaši vlastní produkci kolagenu.

Tento proces pokračuje ještě několik měsíců po aplikaci. Radiesse vydrží dle klinických studií rok až rok a půl a poté lze opakovat.

Ošetření aktivní výplní Radiesse je rychlé, pohodlné s okamžitě viditelným efektem omlazení.

Karisma Rh Collagen Face

Karisma Rh Collagen je inovativní biostimulátor vyrobený na bázi kolagenu typu I, který je získáván z hedvábných nití a přirozeně posiluje pružnost a pevnost pokožky. Tento produkt je vhodný pro osoby usilující o redukci povolené kůže, vrásek, jizev, včetně jizev po akné a strií. Díky obsahu nezesíťované kyseliny hyaluronové poskytuje pokožce vyplňující efekt, který je patrný ihned po aplikaci.

 • přírodní – obsahuje výhradně přírodní složky bez použití chemických síťovacích činidel
 • biologoická – zcela biokompatibilní, podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky
 • bezpečná – nealergenní, respektující přírodní původ látek

JALUPRO CLASSIC

mezoterapeutický přípravek

CO JE JALUPRO®?

Jalupro® Amino Acid je sterilní injekční roztok, který slouží jako biorevitalizátor kůže a je vhodný pro zlepšení její struktury a redukci viditelných vrásek na obličeji. Tento produkt lze využít také jako doplňkový prostředek při různých estetických procedurách, včetně peelingu, laserové terapie, dermoabrazí, použití radiofrekvence, dermálních výplní, botulotoxinu a dalších. Jalupro je navržen k boji proti stárnutí pleti obličeje i těla od mírného po pokročilý stupeň a k zlepšení či prodloužení efektů estetických zákroků před a po operaci.

 • odstraňuje vrásky a zpevňuje strukturu pokožky
 • aplikace je možná v oblastech obličeje, krku, dekoltu, podpaží, rukou, vnitřních stehen a břicha

JALUPRO CLASSIC

JALUPRO

SUPER HYDRO

Jalupro Super Hydro se stává stále oblíbenějším mezi kosmetickými odborníky a zákazníky po celém světě. Tento produkt vyniká svým specifickým složením, zahrnujícím kyselinu hyaluronovou a aminokyseliny.

Kyselina hyaluronová, která je přirozenou součástí lidského těla, zajišťuje intenzivní hydrataci a pružnost pokožky díky své schopnosti vázat vodu. Aminokyseliny, základní stavební prvky proteinů, napomáhají obnově pokožky a stimulují tvorbu kolagenu a elastinu, což vede k výraznému zlepšení hydratace a mladistvému vzhledu pleti.

Jalupro Super Hydro představuje špičku mezi dermálními výplněmi a nabízí inovativní řešení pro hydrataci a revitalizaci pokožky. Používání tohoto produktu přináší řadu výhod, včetně hloubkové hydratace, která pomáhá vyhladit jemné vrásky a dodává pleti mladistvý vzhled. Podpora tvorby kolagenu díky aminokyselinám ve výplni zpevňuje pokožku a redukuje vrásky.

Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci, což představuje efektivní řešení pro zlepšení vzhledu pokožky. Bezpečnost a minimální riziko vedlejších účinků jsou zajištěny použitím biokompatibilních materiálů, které snižují možnost alergických reakcí. Případné vedlejší účinky jako dočasné zarudnutí či otok jsou minimální a rychle odezní. Dlouhotrvající efekty přetrvávají několik měsíců, a pravidelná údržba a opakované aplikace mohou pokožku udržet v mladistvém vzhledu.

Jalupro Super Hydro je univerzálně použitelný na různé části těla, včetně obličeje, krku, dekoltu a rukou, což umožňuje komplexní ošetření pro omlazení celkového vzhledu. Navíc je tato dermální výplň cenově příznivá.

JALUPRO SUPER HYDRO

ELLANSE®

Tekuté nitě

„Tekuté nitě“ ELLANSE jsou moderní biorevitalizační výplně, které zesilují pokožku stimulací produkce vlastního kolagenu. Současně zachovávají přirozený objem i mimiku obličeje. Ošetřené oblasti si tak udržují svůj přirozený objem a mimika obličeje zůstává nezměněná.

Hlavní vlastností výplní ELLANSE je schopnost stimulovat tvorbu kolagenu nejen kolem gelové výplně, ale i uvnitř něj. Aplikování gelové výplně do podkoží podporuje vznik sítě jemných kolagenových vláken typu I a III, která slouží jako biologická opora – zpevňují pokožku a navrací jí pružnost. Tento efekt zpevnění je dosažen bez zvětšování objemu, na rozdíl od běžných výplní na bázi kyseliny hyaluronové.

MÍSTA, KDE LZE POUŽÍT ELLANSE

OBLIČEJ
 • vyplnění tváří a spánků
 • korekce ustupující brady
 • zvednutí obočí
 • vyrovnání nerovností nosu
 • vyhlazení kontur
KRK A DEKOLT
 • zpevnění tenké, ochablé pokožky
 • zvýšení elasticity pokožky
 • vypnutí povrchu pokožky
HŘBETY RUKOU
 • zpevnění
 • vyrovnání povrchu bez zvětšování objemu