ANTI-AGE

Biostimulační preparáty pro rychlý rozvoj a rozmanité účinky. Klíčový je individuální výběr pro každého klienta.

PROFHILO®

Hydrolifting - metoda omlazení pleti

Hydrolifting využívá přímou aplikaci kyseliny hyaluronové pro vypnutí pleti. Tato metoda nahrazuje postupně ztracenou hydratační kapacitu pleti.
Cílem hydroliftingu je doplnění látek, které pleť ztrácí s přibývajícím věkem. Tyto látky jsou klíčové pro potlačení ochabování kůže a přispívají k jejímu omlazení a zpevnění.

Aplikace: stabilizovaná kyselina hyaluronová se pomocí ultratenké jehly rovnoměrně aplikuje do pokožky obličeje.

Účinky:
aplikovaná směs rychle rehydratuje pleť, obnovuje její elasticitu a poskytuje ochranu proti volným radikálům. Tím dochází ke zlepšení celkové kvality pleti.

Anti-Aging efekt: zákrok poskytuje optimální anti-aging účinek, který pomáhá zpomalit a minimalizovat příznaky stárnutí pokožky.

Význam použití: jak člověk stárne, jeho pokožka ztrácí schopnost udržet vodu, což vede ke snížení hydratace. Využití hydroliftingu a kyseliny hyaluronové tak nabízí významné výhody v podobě “liftingového” efektu, který přispívá k omlazení vaší pleti.

PO PROCEDUŘE
  • vyhnout se nadměrné fyzické námaze po dobu dvou dnů a udržovat správný pitný režim
  • v průběhu prvního týdne po zákroku je také vhodné se vyvarovat extrémním teplotám, jako jsou sauna, solarium, opalování nebo kryokomora
  • pro dosažení nejlepšího efektu omlazení je doporučena druhá aplikace, která by měla proběhnout po cca 4 týdnech od prvního zákroku

RADIESSE™

AKTIVNÍ VÝPLNĚ RADIESSE™

CO JE RADIESSE?

Lifting, hydratace, oživení, refresh, rozjasnění, pomáhá v boji proti akné, zjemňuje vrásky a vyrovnává nedokonalosti, obsahuje peptidy a aminokyseliny.

Aktivní výplň, která odstraní hluboké vrásky a nastartuje tvorbu vlastního kolagenu pro obnovu pevnosti kůže. Ideální pro doplnění chybějícího objemu tváře, krku a rukou.

  • aktivní výplň 2 v 1 odstraní vrásky a nastartuje novou tvorbu kolagenu
  • okamžitý efekt omlazení, který pokračuje ještě 6 měsíců po aplikaci
  • americkou FDA schválený produkt
  • bezbolestná aplikace

Místa aplikace Radiesse:
Nosoretní vrásky, marionety (vrásky jdoucí od koutků úst dolů), koutky úst, spánková oblast a oblast lícních kostí – tato oblast má velký vliv na vzhled Vaší tváře, líce se zplošťují a objem z lící se posunuje směrem do dolní části tváře, kde začne tvořit kožní nadbytky a změní se proporce tváře.

Doplněním objemu aktivní výplní Radiesse získá tvář opět mladé zaoblení na plochých místech. Hezký výsledek dosáhneme aplikací do spánkové oblasti, která se pěkně vyhladí. Aplikací Radiesse do rukou krásně schováme vystouplé žíly a “vypolštářkujeme” tenkou kůži a tím omladíme hřbety rukou.
Na krku můžeme okamžitě vyhladit nevzhledné podélné rýhy.
Radiesse je americkou FDA schválený výplňový materiál, který se těší ve světě velké oblibě.

PO PROCEDUŘE

Výsledek je po aplikaci viditelný okamžitě a působí dlouhodobě.

Tato aktivní výplň nejen doplňuje objem, ale i díky unikátnímu složení obnovuje tvorbu kolagenu v pokožce. Radiesse se pod pokožkou chová jako podpůrná kostra, která poskytuje strukturu a stimuluje vaši vlastní produkci kolagenu.

Tento proces pokračuje ještě několik měsíců po aplikaci. Radiesse vydrží dle klinických studií rok až rok a půl a poté lze opakovat.

Ošetření aktivní výplní Radiesse je rychlé, pohodlné s okamžitě viditelným efektem omlazení.