RTY

VÝPLNĚ RTŮ A MNOŽSTVÍ

0,5 ml = hydratace, dorovnání asymetrie, refresh

1 ml = efekt šťavnatějších rtů nebo vytvarování kontur, srdíčka dle přání klienta

1,5 ml = plné rty, Dubai/Russian Lips, Iconic Lips, Stripp Lips

1,5 – 2 ml = plný efekt, výrazné rty a kontury rtů, objem, Dubai/Russian Lips, Stripp Lips

Ceník najdete níže pod informacemi. Doporučujeme důkladně přečíst veškeré uvedené informace, v případe, že se objednáváte na rty poprvé nebo po delší době. Informace se průběžně mění, inovují.

DŮLEŽITÉ INFO:

Pro výběr techniky je důležité nahlásit předem o jaký typ rtů máte zájem, z důvodu přiřazení našeho správného lékaře / specialistu pro daný výběr techniky provedení. Na výběr máme víc různých technik od klasických hydratací až po specializované techniky Dubai Lips nebo Stripp Lips.

Čekací doba cca:

Hydratace, classic style: 3 až 14 dnů, max. 1 měsíc.
Russian, Dubai, Iconic: 14 dnů až 3 měsíce
Stripp Lips Lorán Technique: 2 až 6 měsíců

Čekací doba – záleží dle ročního období, některé měsíce jsou velmi žádané, např.: měsíce před Valentýnem, Vánoci, před létem. Dbejte proto na to zřetel a objednávejte se včas. V případě urgent termínu můžete využit náš VIP GOLD servise, víc v sekci VIP termíny, kde můžete zakoupit VIP termín šitý přímo pro Vás na míru. Dohodni svůj VIP GOLD termín prostřednictvím IG msg.

Děkujeme
Váš ICONIC TEAM

Pracovní doba Iconic Asistence:

Po-Pá.: 10:00 – 16:00 mimo víkendy a svátky = zavřeno

Provozní doba Iconic Institute:

Po – Ne : 9:00 – 00:00 dle objednaných klientů a VIP GOLD termínů

Unikátní ICONIC LIPS by own DUBAI TECHNIQUE!

Jsme první Institute s vlastní Dubajskou technikou.

Zakladatelka DUBAI LIPS po 15 letech působení v zahraničí „přivezla“ vlastní Dubajskou techniku s názvem DUBAI LIPS. Tato originální technika byla vytvořena přímo v Dubaji, nakolik tam působila, studovala a pořádala školení a semináře právě pro tyto originální techniky.

Jsme první Institute, který přinesl a vytvořil DUBAI LIPS, které převzaly velmi rychle roli těch nejoblíbenějších rtů v celé České republice a v EU zemích. Klienti pro své DUBAI LIPS přicházejí i z okolitých států.

Rozdíl mezi DUBAI a RUSSIAN style

DUBAI STYLE

Plné a tzv. šťavnaté rty, velmi svůdný efekt, s konturou, srdíčko (unikátní technika).

RUSSIAN STYLE

Plochý profil, zvýrazněná kontura, srdíčko (tento styl je vhodný pro rty bez předchozí výplně nebo po výplni Russian style, v jiném případě nemůžeme zaručit extra plochý profil, záleží na stávajícím tvaru vašich rtů).

NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS

Lorán Stripp Lips
(Basic Stripp Technique)

Jako první Institute v ČR a SR vám představujeme tuto unikátní metodu. Tato technika je speciální tím, že se používají 2 až 4 různé druhy kyselin s různou “hustotou” pro dokonalé tvarování a u každého klienta se dle potřeby upraví množství v dané potřebné části rtu. Tato technika začíná být velmi populární, ale pozor na různé techniky s pásky, bez proškolení, kde se náplasti přilepí bez znalosti této techniky. Efekt finální nebude dle Vašich představ.

Po proceduře u nás vám doporučíme speciální náplasti nesundávat po dobu nejmíň 24hodin. “Bandáž rtů“ má svoje velké opodstatnění, když je provedena správně a pomáhá k modelaci Vašich rtů.

Pozor: nejedná se o ruskou metodu s náplastmi apod., které můžete vidět na sociálních sítích. Jedná se o speciální techniku, u které má každý proužek (STRIPP) svoji úlohu.

Náplasti jsou speciální, každá náplast má jinou sílu a liší se způsobem nalepení pro dané rty (tvar a výsledný efekt). Také metoda aplikace se přizpůsobuje stávajícím rtům.

V případě migrace kyseliny, bouliček nebo tzv. “kačeří zobáček”, doporučujeme techniku STRIPP LIPS 3 v 1 ,kde se během jednoho sezení zbavíte nehezkých tvarů rozpuštěním (částečně nebo kompletně) a zároveň Vám rty dokážeme vymodelovat během té samé procedury s novou kyselinou. U této techniky se opět STRIPP (tapes neboli náplasti) používají různými styly, síly a techniky viz více info níž pod názvem: Stripp Lips 3 v 1.

Pro zájemce o techniku rtů STRIPP LIPS

Žádáme klienty o informaci, že máte zájem o tento styl rtů. Jedná se o unikátní techniku, proto Vám musíme přiradit náš specializovaný personál pro provedení této procedury a najít vhodné datum. Dále Vás žádáme o specifikaci, jestli máte zájem o BASIC Lips (bez rozpuštění) nebo MICHELANGELO Lips (s rozpuštěním). Jedná se nám totiž o zarezervování dostatku času pro Váš typ procedury. V případě, že nevíte jaký styl je pro Vás vhodný, poradíme Vám na místě. Konzultace je samozřejmostí a před procedurou zdarma.
Procedura je delší než klasické typy výplní rtů nebo jiné typy procedur s pásky. U této techniky budujeme ve Vašich rtech také kolagen a unikátní tvar rtů. Používáme různé druhy stripps pásků, které jsou voděodolné a aplikované každý jinou sílou. Každá žena je Unikát a proto Vy, co nás navštěvujete víte, že ke každé klientce/klientovi přistupujeme jedinečně a osobitě, proto i tyto pásky jsou lepeny odlišně dle stavu rtu klienta. Disponujeme s víc než 35 druhy stylu nalepení pásků, tzn., že si poradíme s různými typy rtů. Aplikace kyselin se také liší hloubkou dané kyseliny v potřebném místě. Používámé kolem 1,2 až 1,6ml dle potřeby ( cena je jednotná ), nebo menší dávky kde se množství pohybuje kolem 0,8 ml.
Lorán Stripp Lips je novodobá technika, technika modernějšího a efektivnějšího provedení a uchycení pásků na rtech, procedura, která otevírá možnosti i pro ty nekomplikovanější typy rtů být krásně neodolatelné. Procedura není bolestivá a v případě velké citlivosti klienta, aplikujeme několikrát silné anestetické produkty.

Lorán Stripp Lips
(Melting a Michelangelo Technique tzv. 3 v 1)

Co je to za techniku a styl?

Tato technika je zaměřena pro klientky, které chtějí rty v jedné návštěvě rozpustit a také rovnou upravit a aplikovat kyselinu. Klientky, které mají původní vyplň vymigrovanou mimo rtů nebo s tvarem nejsou spokojené. Tudíž zamezíte tomu, že po aplikaci hyaluronizády, musíte čekat několik týdnů pro aplikaci vašich nových rtů. Tato technika přemodelovává vaše rty během jedné procedury. Speciální technikou a různými druhy kyselin vám vymodelujeme krásné rty, zafixujeme náplastmi na 24hodin. Po 24hodinách náplasti sundáte.

Pozor: nejedná se o ruskou metodu s náplastmi, nebo jiné techniky s naplastmi. Tato technika je unikátní a řeší přemodelování rtů s rozpuštěním a s novou aplikaci v jediném sezení.

Nová technika, v ceně :

 1. úprava hyaluronizádou 2500,-
 2. speciální technika tvarování
 3. 2x anestetikum v ceně 450,-
 4. 3 různé kyseliny pro vytvarování za 1,2 až 1,6 ml
 5. speciální náplasti v ceně 350,-
 6. protizánětlivé a hojící přípravky  700,-
 7. korekce, drobné úpravy v případě nerovností: do 2 měsíců od procedury zdarma.
  Pozor, nejedná se o další zvětšování! V případě zvětšení cena dle ceníku.

Čas: cca 60 min

Cena balíčku 3 v 1 viz aktuální ceník

Před a po proceduře

(platí pro všechny výplně)

PŘED APLIKACÍ

 • 24h nepít kávu
 • 48h nepít alkohol a energetické nápoje
 • přijít najezená, odpočinutá
 • nenalíčené rty

PO APLIKACI

 • doporučujeme 5 dní necvičit, vyhnout se sauně a opalování
 • použít rtěnku až po 24h (HYDRATAČNÍ, REGENERAČNÍ balzám doporučujeme), najdete také na našem eshopu: → ICONIC BALZÁM
 • rty hned po proceduře nemasírovat, nemačkat, nevyvíjet tlak, nelíbat se (cca 3-4 dny)
 • mírné pnutí rtů nebo případné tužší místa nejsou výjimečné a je potřeba mít trpělivost
 • během 1- 2 měsíců vše změkne a vaše rty budou ve finální fázi
 • zamezit dehydrataci, zvýšit tedy příjem vody na min 2,5-3 l vody denně
 • zamezit konzumaci alkoholu po dobu následujících 3 dnů po proceduře
 • v případě velkých otoků doporučujeme např.: Aspirin
 • v případě potřeby rychlejšího hojení: doporučujeme náš ICONIC AFTERCARE BOX, hojení je 2x rychlejší, zamezí se modřinkám, otokům nebo projevy jsou výrazně menší / o našem POPULÁRNÍM BOXÍKU se dozvíte více na našem eshopu → ICONIC AFTERCARE BOX

ICONIC LIPS

Balíček KOMPLET

Neumíš se rozhodnout? Nevíš jaké rty, styl a vyplň? Na to můžeš také využit tento výhodný balíček.

ICONIC LIPS balíček:

Plné šťavnaté rty s krásným srdíčkem.

Balíček obsahuje:

 1. výplně nejvyšší řady na výběr z řady Stylage, “Ferarri “ a nebo Juvederm – doporučujeme Volbella
 2. aplikujeme výplně od 1,2 ml až do 1,6 ml dle dohody a přání klienta, množství doporučí náš odborník také na místě
 3. Aftercare balíček v hodnotě 465 Kč nebo výběr z našich populárních Color balzámků až 3 kusy / 295 Kč/ks v hodnotě celkem 885 Kč
 4. urychlený termín resp. VIP TERMÍN ( 550,-) ZDARMA – více info o  VIP → VIP ICONIC
 5. osobní podrobná  konzultace před procedurou (350 Kč) zdarma
 6. do 2 měsíců korekce zdarma (v případě drobných uprav, asymetrií ) nejedná se o další zvětšení rtů zdarma

Co si představit pod pojmem ICONIC LIPS?
Jedná se o naši speciální techniku, u které se používají výplně nejvyšší řady. Aplikace je téměř bezbolestná. Používáme 2 různé techniky, 2 různé extra tenké jehličky pro Ikonický efekt, pohodlí klienta a vytvarování srdíčka.
Techniku doporučujeme spíše pro “virgine lips” nebo rty s vyplní od nás, protože nemůžeme zaručit extra 100% výsledek ikonických rtů s vyplní předcházející jiného stylu. V případě potřeby doporučíme rekonstrukci rtu. Osobní konzultace je samozřejmostí, poradíme Vám.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Můžu po výplni rtů letět letadlem?

Letět letadlem nevadí. Akorát v případě podstoupení procedury více než 2-3 ml doporučujeme vzít si sebou ibuprofen na tlumení bolesti. Ve vyšší nadmořské výšce může klient pociťovat lehký tlak v místě aplikace.

Co mám dělat, když mám starou výplň? Je potřeba ji rozpustit?

Váš aktuální stav zhodnotí specialista a to na místě před procedurou. Společně nebo dle rad lékaře se určí postup a styl, který je pro Vás nejvhodnější. Možná opětovná aplikace: nejdřív za cca 4 týdny, určí odborník dle stávajícího stavu.

Jak často můžu opět na výplň?

Doporučujeme po 4-6 týdnech, po době, kdy jsou Vaše rty (výplň) ve finální fázi. Opakování: 2x a následně doporučujeme pauzu min 3 měsíce. V případě příliš častých návštěv může kyselina h. u některých pacientů migrovat… apod. a finální tvar nebude dle představ. Proto doporučujeme trpělivost.

Můžu střídat různé typy kyselin?

Není vhodné značky materiálů neustále střídat. Je výjimkou, když Vám aktuální výplň nevyhovuje (např. z důvodu rychlého vstřebání…apod.), doporučí se jiná značka nebo jiná „hustota kyseliny“.

Můžu po výplni rtů pozorovat modřinky, otoky?

Modřinky a otoky jsou individuální a u každého klienta se můžou lišit. V případě vyšší citlivosti doporučujeme zakoupit si náš AFTERCARE BOX, který Vám po výplni rtů pomůže hojení urychlit.