RTY

VÝPLNĚ RTŮ A MNOŽSTVÍ

0,5 ml = hydratace, dorovnání asymetrie, refresh

1 ml = efekt šťavnatějších rtů nebo vytvarování kontur, srdíčka dle přání klienta

1,5 ml = plné rty, Dubai/Russian Lips, Iconic Lips, Stripp Lips

1,5 – 2 ml = plný efekt, výrazné rty a kontury rtů, objem, Dubai/Russian Lips, Stripp Lips

Ceník najdete níže pod informacemi. Doporučujeme důkladně přečíst veškeré uvedené informace, v případe, že se objednáváte na rty poprvé nebo po delší době. Informace se průběžně mění, inovují.

DŮLEŽITÉ INFO:

Pro výběr techniky je důležité nahlásit předem o jaký typ rtů máte zájem, z důvodu přiřazení našeho správného lékaře / specialistu pro daný výběr techniky provedení. Na výběr máme víc různých technik od klasických hydratací až po specializované techniky Dubai Lips nebo Stripp Lips.

Čekací doba cca:

Hydratace, classic style: 3 až 14 dnů, max. 1 měsíc.
Russian, Dubai, Iconic: 14 dnů až 3 měsíce
Stripp Lips Technique: 2 až 6 měsíců

Čekací doba – záleží dle ročního období, některé měsíce jsou velmi žádané, např.: měsíce před Valentýnem, Vánoci, před létem. Dbejte proto na to zřetel a objednávejte se včas. V případě urgent termínu můžete využit náš VIP GOLD service, více v sekci VIP termíny, kde můžete zakoupit VIP termín šitý přímo pro Vás na míru. Dohodni svůj VIP GOLD termín prostřednictvím IG msg.
Myslete na delší čekací dobu i několik měsíců!

Děkujeme
Váš ICONIC TEAM

Provozní doba Iconic Institute, Praha 6:

Po – Ne: dle objednaných klientů a VIP GOLD termínů

Unikátní ICONIC LIPS by own DUBAI TECHNIQUE!

Jsme první Institute s vlastní Dubajskou technikou.

Zakladatelka DUBAI LIPS po 15 letech působení v zahraničí “přivezla” vlastní Dubajskou techniku s názvem DUBAI LIPS. Tato originální technika byla vytvořena přímo v Dubaji, nakolik tam působila, studovala a pořádala školení a semináře právě pro tyto originální techniky.

Jsme první Institute, který přinesl a vytvořil DUBAI LIPS, které převzaly velmi rychle roli těch nejoblíbenějších rtů v celé České republice a v EU zemích. Klienti pro své DUBAI LIPS přicházejí i z okolitých států.

Rozdíl mezi DUBAI a RUSSIAN style

DUBAI STYLE

Plné a tzv. šťavnaté rty, velmi svůdný efekt, s konturou, srdíčko (unikátní technika).

RUSSIAN STYLE

Plochý profil, zvýrazněná kontura, srdíčko (tento styl je vhodný pro rty bez předchozí výplně nebo po výplni Russian style, v jiném případě nemůžeme zaručit extra plochý profil, záleží na stávajícím tvaru vašich rtů).

NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS NEWS

Stripp Lips
(Basic Stripp Technique)

Jako první Institute v ČR a SR vám představujeme tuto unikátní metodu. Tato technika je speciální tím, že se používají 2 až 4 různé druhy kyselin s různou “hustotou” pro dokonalé tvarování a u každého klienta se dle potřeby upraví množství v dané potřebné části rtu. Tato technika začíná být velmi populární, ale pozor na různé techniky s pásky, bez proškolení, kde se náplasti přilepí bez znalosti této techniky. Efekt finální nebude dle Vašich představ.

Po proceduře u nás vám doporučíme speciální náplasti nesundávat po dobu nejmíň 24hodin. “Bandáž rtů“ má svoje velké opodstatnění, když je provedena správně a pomáhá k modelaci Vašich rtů.

Pozor: nejedná se o ruskou metodu s náplastmi apod., které můžete vidět na sociálních sítích. Jedná se o speciální techniku, u které má každý proužek (STRIPP) svoji úlohu.

Náplasti jsou speciální, každá náplast má jinou sílu a liší se způsobem nalepení pro dané rty (tvar a výsledný efekt). Také metoda aplikace se přizpůsobuje stávajícím rtům.

V případě migrace kyseliny, bouliček nebo tzv. “kačeří zobáček”, doporučujeme techniku STRIPP LIPS 3 v 1 ,kde se během jednoho sezení zbavíte nehezkých tvarů rozpuštěním (částečně nebo kompletně) a zároveň Vám rty dokážeme vymodelovat během té samé procedury s novou výplní KH. U této techniky se opět STRIPP (tapes neboli náplasti) používají různými styly, síly a techniky viz více info níž pod názvem: Stripp Lips 3 v 1.

Pro zájemce o techniku rtů STRIPP LIPS

Žádáme klienty o informaci, že máte zájem o tento styl rtů. Jedná se o unikátní techniku, proto Vám musíme přiradit náš specializovaný personál pro provedení této procedury a najít vhodné datum. Dále Vás žádáme o specifikaci, jestli máte zájem o BASIC Lips (bez rozpuštění) nebo MICHELANGELO Lips 3v1 (s rozpuštěním). Jedná se nám totiž o zarezervování dostatku času pro Váš typ procedury. V případě, že nevíte, jaký styl je pro Vás vhodný, poradíme Vám na místě. Konzultace je samozřejmostí a před procedurou zdarma.
Procedura je delší než klasické typy výplní rtů nebo jiné typy procedur s pásky. U této techniky budujeme ve Vašich rtech také kolagen a unikátní tvar rtů. Používáme různé druhy stripps pásků, které jsou voděodolné a aplikované každý jinou sílou. Každá žena je Unikát a proto Vy, co nás navštěvujete víte, že ke každé klientce/klientovi přistupujeme jedinečně a osobitě, proto i tyto pásky jsou lepeny odlišně dle stavu rtu klienta. Disponujeme s více než 35 druhy stylu nalepení pásků, tzn., že si poradíme s různými typy rtů. Aplikace kyselin se také liší hloubkou dané kyseliny v potřebném místě. Používáme kolem 1,2 až 1,6ml dle potřeby ( cena je jednotná ), nebo menší dávky kde se množství pohybuje kolem 0,8 ml.
Stripp Lips je novodobá technika, technika modernějšího a efektivnějšího provedení a uchycení pásků na rtech, procedura, která otevírá možnosti i pro ty nekomplikovanější typy rtů být krásně neodolatelné. Procedura není bolestivá a v případě velké citlivosti klienta, aplikujeme několikrát silné anestetické produkty.

Stripp Lips
(Michelangelo Technique tzv. 3 v 1)

Co je to za techniku a styl?

Tato technika je zaměřena pro klientky, které chtějí rty přemodelovat v jednom sezení, předešlou vyplň odstranit (částečně nebo celkově) a dosáhnout krásný nový HEART SHAPE tvar. Klientky, které mají původní vyplň vymigrovanou mimo rtů nebo s tvarem nejsou spokojené. Tudíž zamezíte tomu, že po aplikaci hyaluronizády, musíte čekat několik týdnů pro aplikaci vašich nových rtů. Tato technika přemodelovává vaše rty během jedné procedury. Speciální technikou a různými druhy kyselin vám vymodelujeme krásné rty, zafixujeme náplastmi na 24hodin. Po 24hodinách náplasti sundáte.

Pozor: nejedná se o ruskou metodu s náplastmi, nebo jiné techniky s naplastmi. Tato technika je unikátní a řeší přemodelování rtů s rozpuštěním a s novou aplikaci v jediném sezení.

Nová technika, v ceně :

 1. úprava hyaluronizádou 2500,-
 2. speciální technika tvarování
 3. 2x anestetikum v ceně 450,-
 4. 3 různé kyseliny pro vytvarování za 1,2 až 1,6 ml
 5. speciální náplasti v ceně 350,-
 6. protizánětlivé a hojící přípravky  700,-
 7. korekce, drobné úpravy v případě nerovností: do 2 měsíců od procedury zdarma.
  Pozor, nejedná se o další zvětšování! V případě zvětšení cena dle ceníku.

Čas: cca 60 min

Cena balíčku 3 v 1 viz aktuální ceník.

Před a po proceduře

(platí pro všechny výplně)

PŘED APLIKACÍ

 • 24h nepít kávu
 • 48h nepít alkohol a energetické nápoje
 • přijít najezená, odpočinutá
 • nenalíčené rty

PO APLIKACI

 • doporučujeme 5 dní necvičit, vyhnout se sauně a opalování
 • použít rtěnku až po 24h (HYDRATAČNÍ, REGENERAČNÍ balzám doporučujeme), najdete také na našem eshopu: → ICONIC BALZÁM
 • rty hned po proceduře nemasírovat, nemačkat, nevyvíjet tlak, nelíbat se (cca 3-4 dny)
 • mírné pnutí rtů nebo případné tužší místa nejsou výjimečné a je potřeba mít trpělivost
 • během 1- 2 měsíců vše změkne a vaše rty budou ve finální fázi
 • zamezit dehydrataci, zvýšit tedy příjem vody na min 2,5-3 l vody denně
 • zamezit konzumaci alkoholu po dobu následujících 3 dnů po proceduře
 • v případě velkých otoků doporučujeme např.: Aspirin
 • v případě potřeby rychlejšího hojení: doporučujeme náš ICONIC AFTERCARE BOX, hojení je 2x rychlejší, zamezí se modřinkám, otokům nebo projevy jsou výrazně menší / o našem POPULÁRNÍM BOXÍKU se dozvíte více na našem eshopu → ICONIC AFTERCARE BOX

ICONIC LIPS

Balíček GOLD

Neumíš se rozhodnout? Nevíš jaké rty, styl a vyplň? Na to můžeš také využit tento výhodný balíček.

ICONIC LIPS balíček:

Plné šťavnaté rty s krásným srdíčkem.

Balíček obsahuje:

 1. výplně nejvyšší řady na výběr z řady Stylage, “Ferarri “ a nebo Juvederm – doporučujeme Volbella
 2. aplikujeme výplně od 1,2 ml až do 1,6 ml dle dohody a přání klienta, množství doporučí náš odborník také na místě
 3. osobní podrobná  konzultace před procedurou (500 Kč) zdarma
 4. do 2 měsíců korekce zdarma (v případě drobných uprav, asymetrií ) nejedná se o další zvětšení rtů zdarma

Co si představit pod pojmem ICONIC LIPS?
Jedná se o naši speciální techniku, u které se používají výplně nejvyšší řady. Aplikace je téměř bezbolestná. Používáme 2 různé techniky, 2 různé extra tenké jehličky pro Ikonický efekt, pohodlí klienta a vytvarování srdíčka.
Techniku doporučujeme spíše pro “virgine lips” nebo rty s vyplní od nás, protože nemůžeme zaručit extra 100% výsledek ikonických rtů s vyplní předcházející jiného stylu. V případě potřeby doporučíme rekonstrukci rtu. Osobní konzultace je samozřejmostí, poradíme Vám.

ANGELIPS

ANGELIPS balíček:

Technika, která Vám otevře úsměv ( “žádný kačer a párky” ) , naprosto sexy rty s krásným srdíčkem.

Naše jedinečná metoda označována jako “AngeLips”, představuje výrazný estetický rys, který je charakteristický unikátním tvarem spodního rtu. Tento tvar je zřetelný díky specifické mezírce, která je podobná té, jakou se pyšní herecká ikona Angelina Jolie. Tato estetická vlastnost je často vnímána jako symbol krásy a půvabu, přičemž je obdivována mnoha lidmi po celém světě za její jedinečný a přitažlivý vzhled.

U této techniky se používají 2 až 4 různé kyseliny (výplně) dle potřeb a stavu rtů. Používají se až 2 různé typy jehliček. Speciálními tahy se rty vymodelují do naprostého srdíčka, nazvedne se vrchní ret a otevře se “tzv. váš úsměv”, po této technice váš úsměv bude širší a Vaše zoubky budou krásně vidět.

Rty jsou šťavnaté a plné, zároveň po vyhojení působí nepřepíchaným dojmem. Můžeme vytvarovat plnější vzhled, ale také velmi naturální. Tato technika je určená také pro komplikovaný typ rtů jako je M-shape, vpadlé koutky a podobně.

Jedinečnost této techniky je ve vytočení a aplikaci KH speciální jehličkou. Používá se ultra tenká a odlehčená jehlička pro naprostý komfort klienta. Aplikace je téměř bezbolestná. Už žádný stres a obavy z bolesti. Aplikujeme a doporučujeme min. od 0,7 ml KH do 1,6ml. Rty po aplikaci nemasírujete, necháte je pouze “samovolně sednout”. Po této proceduře nemáte žádné “domácí úkoly” v podobě masáží a aftercare.

Tip: v případě, že chcete celkové hojení urychlit, můžete si zakoupit náš aftercare box nebo balzám, hojicí gel s 50% slevou, která platí jen u této procedury.

Před procedurou budete mít nanesený také anestetický krém 20-30 min s extra silným účinkem.
Během aplikace se používají výplně s lidokainem, které zaručují minimálně stresující zážitek.
Výplně jsou vysoce kvalitní s extra vysokou účinností a nakolik jejich kombinace je velmi speciální, výsledek i tvar bude přetrvávat 2x delší dobu než u klasické výplně jedním typem KH.

V případě, že máte předešlou vyplň mimo ret, ve rtu se nachází bouličky a výsledek by nebyl 100 %, doporučujeme rozpuštění předešlé výplně (pozor; naše rozpuštění nebolí a většinou nerozpustíme celý ret, jen problematickou část). Na nové rty se můžete objednat již během 1 týdne. Naše rozpuštění je šetrné k vaší tkáni a o vlastní kyselinu hyaluronovou nepřijdete.
V případě, že rozpuštění a opětovnou aplikaci nechcete podstoupit, ale máte predelou vyplň velmi špatně aplikovanou, pak je pro vás vhodná také technika Michelangelo 3v1, kde se v jeden den předešlá vyplň vypustí a během 30-60 minut aplikuje nova výplň (viz informace zde: VÝPLNĚ RTŮ).

V případě, že váš ret je v naprostém pořádku a máte zájem jen o změnu tvaru, můžete podstoupit 2 varianty ANGELIPS:

1) MEDIUM (jemnější korektura tvaru)
(max do 0,7 ml)
Cena: 7500,- Kč
Menší množství výplně se nedoporučuje z důvodu nemožnosti předělání tvaru.

2) SEXY
(1 ml – 1,6 ml)
Plné šťavnaté rty (doporučuje se po rozpuštění nebo pro výraznější změnu tvaru do sexy Heart shape, se zvednutím koutků a otevřením vašeho úsměvu)
Cena jednotná pro toto množství: 10 500,- Kč

Korekce do 2 měsíců zdarma. Nejedná se o doplnění objemu a zvětšení, ale o případné asymetrie po usazení výplně. V případě přání můžeme doplnit objem po 1 měsíci.
Cena doplnění od 0,5 ml do 1 ml: od 4000,- do 7500,- Kč (dle spotřeby)

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Můžu po výplni rtů letět letadlem?

Letět letadlem nevadí. Akorát v případě podstoupení procedury více než 2-3 ml doporučujeme vzít si sebou ibuprofen na tlumení bolesti. Ve vyšší nadmořské výšce může klient pociťovat lehký tlak v místě aplikace.

Co mám dělat, když mám starou výplň? Je potřeba ji rozpustit?

Váš aktuální stav zhodnotí specialista a to na místě před procedurou. Společně nebo dle rad lékaře se určí postup a styl, který je pro Vás nejvhodnější. Možná opětovná aplikace nejdřív za cca 1-4 týdny, určí specialista dle stávajícího tvaru a potřeby. Můžete zvolit také 3v1 techniku, tzv. rekonstrukční techniku (Michelangelo technique) kde se v průběhu jedné procedury KH “vypustí” a naplní opět během jednoho sezení. Ale pozor, u komplikovaných rtů není výjimkou korekce (doplnění) rtů. Myslete na delší čekací dobu i několik měsíců.

Jak často můžu opět na výplň?

Doporučujeme po 4-6 týdnech, po době, kdy jsou Vaše rty (výplň) ve finální fázi. Opakování: 2x a následně doporučujeme pauzu min 3 měsíce. V případě příliš častých návštěv může kyselina h. u některých pacientů migrovat… apod. a finální tvar nebude dle představ. Proto doporučujeme trpělivost.

Můžu střídat různé typy kyselin?

Není vhodné značky materiálů neustále střídat. Je výjimkou, když Vám aktuální výplň nevyhovuje (např. z důvodu rychlého vstřebání…apod.), doporučí se jiná značka nebo jiná „hustota kyseliny“.

Můžu po výplni rtů pozorovat modřinky, otoky, bouličky?

Modřinky, otoky a případně “bouličky” nahromaděné kyseliny hyaluronové ve spojitosti s otokem můžou vyvolat pnutí a zvýšenou citlivost. U každého klienta se hojení a celková regenerace můžou lišit. V případě vyšší citlivosti doporučujeme zakoupit si náš AFTERCARE BOX, který Vám po výplni rtů pomůže hojení urychlit.