INFORMACE PŘED VSTUPEM

V současné době prochází budova, v níž s Iconic Institute nachází, částečnou rekonstrukcí. Máme proto omezené prostory a z hygienických důvodů vás žádáme, abyste se dostavovali přesně na objednaný čas. Můžete přijít s doprovodem, který během vaší procedury počká v čekárně. Vzít s sebou můžete i své děti. Domácí mazlíčci bohužel, z hygienických důvodů, do Institutu nesmí. Nacházíte se ve sterilním prostředí, proto prosím akceptujte naše opatření.

V našem kosmetickém centru žádáme klienty na lehátko pouze bez obuvi.
V estetickém centru (ordinaci) prosíme o používání jednorázových návleků. V případě nepřiznivého počasí Vás můžeme požádat také o sundání obuvi.

V PŘÍPADĚ NEMOCI!

  • ŽÁDÁME VŠECHNY KLIENTY, ABY (BYŤ I S JEN MÍRNÝM) NACHLAZENÍM NENAVŠTĚVOVALI ICONIC INSTITUTE. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ VÁS RÁDI PŘEOBJEDNÁME NA NÁHRADNÍ TERMÍN.
  • I S MÍRNÝM NACHLAZENÍM MŮŽETE OHROZIT PLYNULÝ CHOD ZAŘÍZENÍ. NAKAZIT MŮŽETE JAK ZAMĚSTNANCE, TAK DALŠÍ KLIENTY.
  • V PŘÍPADĚ, ŽE ICONIC INSTITUTE I PŘESTO NAVŠTÍVÍTE, PRACOVNÍCI MAJÍ PLNÉ PRÁVO VÁS V TAKOVÉM STAVU ODMÍTNOUT. BOHUŽE, JEDNALO BY SE O HRUBÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL A PROVOZNÍHO ŘÁDU.
  • ĎEKUJEME, ŽE JSTE OHLEDUPLNÍ.

Po očkování proti nemoci COVID nepřicházejte na procedury min. 14 dní. Děkujeme, že respektujete naše opatření.

ZPŮSOB OBJEDNÁVÁNÍ DO NAŠICH CENTER

Kosmetické centrum
ALTEGIO

Estetické centrum
ALTEGIO

Laserové centrum
ALTEGIO

V případě, že řešíme objednávky před vámi, ozveme se zpět, jakmile to půjde. Běžně odpovídáme max. do 3-5 pracovních dní (mimo víkendy a svátky). V době akcí s vyšší poptávkou a během prázdnin odpovídáme do max. cca týdne. Odpovídáme dle pořadí. Mějte prosím trpělivost.

Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na setkání s vámi v Iconic Institutu!

*Výjimka
V případě, že se jedná o Vaše první sezení odstranění tetování, žádáme o zaslání ostré fotografie s rozměry v cm v těch nejdelších částech. Fotografii, na které bude poznat, na které části těla máte tetování vytetované. Nejlíp 2 fotografie, jedna detailní a druhá znatelná, kde na těle tetování máte. Pouze tak Vám dokážeme nacenit přesnou částku za požadovanou službu.

ZÁSADY REZERVACE

V případě potřeby zrušení rezervace žádáme klienty min. 24h před procedurou kontaktovat ICONIC INSTITUTE, že se na proceduru nemohou dostavit nebo musí termín posunout. Budeme se vám snažit najít termín dle vašich možností.

V případě, že se jedná o kratší interval než 24h, akceptujeme jen urgentní nebo zdravotní potíže (klient dokládá např.: zdravotní report o covidu, policejní report z havárie, z nečekaných událostí apod.). Tyto situace naprosto chápeme a vaše záloha se posouvá na další náhradní termín, který si domluvíme.

V případě, že klientka nečekaně zjistí těhotenství, dokládá prohlášení z nemocnice. Pokud jste zasílala zálohu předem na účet, bude Vám navrácena do 14 dní od doby nahlášení změn a dodaní dokumentu prokazujícího Vaší náhlou absenci / neschopnost se dostavit na Váš termín.

V jiném případě, např.: klient zapomene na termín, zaspí, neomluví se nebo nereaguje na naše výzvy. Bude Vám účtován STORNO POPLATEK ve výši 1000 Kč. Při opakovaném porušování našich zásad, bude takový klient automaticky vyražen z naší databáze.
Č. účtu: 2202429496/2010

PROVOZNÍ DOBA

Dle objednání, jen pro objednané klienty.

Provozní doba pro VIP klienty: dle objednání
(VIP víkendy, VIP special večerní, FAST TRACK – zrychlený termín)

UPOZORNĚNÍ

Najdete nás v bočním vchodu rohové bílé budovy.

Dům je částečně v rekonstrukci! Omlouváme se za omezení.