Kontakt

ICONIC INSTITUTE s.r.o.

Adresa
Parléřova 691/5
Praha 6, 169 00


ESTETICKÉ CENTRUM
Rezervace přes @iconic.institute nebo osobně


KOSMETICKÉ CENTRUM
Rezervace přes ALTEGIO


LASEROVÉ CENTRUM
Rezervace přes ALTEGIO@iconic.institute nebo osobně

ZPŮSOB OBJEDNÁVÁNÍ DO NAŠICH CENTER

Kosmetické centrum → pouze ALTEGIO

Estetické centrum → pouze  INSTAGRAM

Laserové centrum ALTEGIOINSTAGRAM

Objednávky přijímáme pouze max. 3 měsíce předem z důvodu rozpisu směn našich zaměstnanců.

V případě, že řešíme objednávky před vámi, ozveme se zpět, jakmile to půjde. Běžně odpovídáme max. do 3-5 pracovních dní (mimo víkendy a svátky). V době akcí s vyšší poptávkou a během prázdnin odpovídáme do max. cca týdne. Odpovídáme dle pořadí. Mějte prosím trpělivost.

Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na setkání s vámi v Iconic Institutu!

ZÁSADY REZERVACE

V případě potřeby zrušení rezervace žádáme klienty min. 24h před procedurou kontaktovat ICONIC INSTITUTE, že se na proceduru nemohou dostavit nebo musí termín posunout. Budeme se vám snažit najít termín dle vašich možností.

V případě, že se jedná o kratší interval než 24h, akceptujeme jen urgentní nebo zdravotní potíže (klient dokládá např.: zdravotní report o covidu, policejní report z havárie, z nečekaných událostí apod.). Tyto situace naprosto chápeme a vaše záloha se posouvá na další náhradní termín, který si domluvíme.

V případě, že klientka nečekaně zjistí těhotenství, dokládá prohlášení z nemocnice. Pokud jste zasílala zálohu předem na účet, bude Vám navrácena do 14 dní od doby nahlášení změn a dodaní dokumentu prokazujícího Vaší náhlou absenci / neschopnost se dostavit na Váš termín.

Na vrácení platby máme 14 dní z našeho účetního systému, od doby dodání dokumentu nebo od doby zrušení termínu min. 24h předem.

V jiném případě, např.: klient zapomene na termín, zaspí, neomluví se nebo nereaguje na naše výzvy. Bude Vám účtován STORNO POPLATEK ve výši 1000 Kč. Při opakovaném porušování našich zásad, bude takový klient automaticky vyražen z naší databáze.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

  • DŮRAZNĚ ŽÁDÁME VŠECHNY NAŠE KLIENTY, ABY S CO I JEN MÍRNÝM NACHLAZENÍM, NENAVŠTĚVOVALI NÁŠ INSTITUTE. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ VÁS RÁDI PŘEOBJEDNÁME NA NÁHRADNÍ TERMÍN.
  • I MÍRNÝM NACHLAZENÍM MŮŽETE OHROZIT PLYNULÝ CHOD NAŠEHO ZAŘÍZENÍ PŘENOSEM VIRU NA ZAMĚSTNANCE A OHROŽUJETE TÍM TAKÉ DALŠÍ KLIENTY.
  • V PŘÍPADĚ, ŽE NÁŠ INSTITUTE NAVŠTÍVÍTE I POČAS NEMOCI, PRACOVNÍCI ICONIC MAJÍ PLNÉ PRÁVO VÁS V TAKOVÉM STAVU ODMÍTNOUT A BUDEME TO BRÁT JAKO HRUBÉ PORUŠENÍ NAŠICH PRAVIDEL.
  • ĎEKUJEME, ŽE BUDETE OHLEDUPLNÍ K TÝMU ICONIC A TAKÉ K OSTATNÍM KLIENTŮM.

Po očkování proti nemoci COVID nepřicházejte na procedury min. 14 dní. Děkujeme, že respektujete naše opatření.

VÁŠ ICONIC TEAM

PROVOZNÍ DOBA

Dle objednání, jen pro objednané klienty.

Provozní doba pro VIP klienty: dle objednání
(VIP víkendy, VIP special večerní, FAST TRACK – zrychlený termín)

INFORMACE O INSTITUTE

Najdete nás v rohové bílé budově, boční zelené dveře. Dům je v částečné rekonstrukci v přízemí, proto se omlouváme za případné omezení. Parkovat můžete pár metrů od domu a to od 20Kč do 40Kč / hodina. Případně neplaceně parkování o víkendech.

Adresa

Parléřova 691/5, Praha 6, 169 00

Mobil

Momentálně mimo provoz, omlouváme se.

Instagram

@iconic.institute

Instagram - Produkty

@iconicinstitute.products

Rezervace

Online rezervace do kosmetického centra a na určité procedury v laserovém centru.

Rezervovat termín