Kontakt

ICONIC INSTITUTE s.r.o.

Adresa
Parléřova 691/5
Praha 6, 169 00


ESTETICKÉ CENTRUM
Rezervace přes @iconic.institute nebo osobně


KOSMETICKÉ CENTRUM
Rezervace přes RESERVIO

REZERVACE

Přes náš rezervační systém – klikni na → REZERVOVAT TERMÍN (platí pouze pro kosmetické procedury, PMU, korekce PMU, lymfodrenáž a maderoterapii), dále přes INSTAGRAM @iconic.institute.

V případě, že řešíme objednávky před Vámi, ozveme se zpět, jakmile to půjde. Běžně odpovídáme max. do 3-5 pracovních dní (mimo víkendy a svátky). Při extrémně velké vytíženosti odpovídáme přibližně do týdne.

ZÁSADY REZERVACE

V případě potřeby zrušení rezervace žádáme klienty min. 24h před procedurou kontaktovat Iconic nebo zrušit v online rezervačním systému, kde jste se rezervovala.

V případě, že se jedná o kratší interval než 24h, akceptujeme jen urgentní nebo zdravotní potíže (klient dokládá např.: zdravotní report o covidu, policejní report z havárie, z nečekaných událostí apod.). Tyto situace naprosto chápeme.

V jiném případě např.: klient zapomene na termín, zaspí, neomluví se nebo nereaguje na naše výzvy, máme právo účtovat si STORNO poplatek ve výši 1000 Kč.

Při opakovaném nereagování na výzvy a nepřicházení na termín bez omluvy Vás automaticky vyřazujeme z naší databáze.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

  • DŮRAZNĚ ŽÁDÁME VŠECHNY NAŠE KLIENTY, ABY S CO I JEN MÍRNÝM NACHLAZENÍM, NENAVŠTĚVOVALI NÁŠ INSTITUTE. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ VÁS RÁDI PŘEOBJEDNÁME NA NÁHRADNÍ TERMÍN.
  • I MÍRNÝM NACHLAZENÍM MŮŽETE OHROZIT PLYNULÝ CHOD NAŠEHO ZAŘÍZENÍ PŘENOSEM VIRU NA ZAMĚSTNANCE A OHROŽUJETE TÍM TAKÉ DALŠÍ KLIENTY.
  • V PŘÍPADĚ, ŽE NÁŠ INSTITUTE NAVŠTÍVÍTE I POČAS NEMOCI, PRACOVNÍCI ICONIC MAJÍ PLNÉ PRÁVO VÁS V TAKOVÉM STAVU ODMÍTNOUT A BUDEME TO BRÁT JAKO HRUBÉ PORUŠENÍ NAŠICH PRAVIDEL.
  • ĎEKUJEME, ŽE BUDETE OHLEDUPLNÍ K TÝMU ICONIC A TAKÉ K OSTATNÍM KLIENTŮM.

Po očkování proti nemoci COVID nepřicházejte na procedury min. 14 dní. Děkujeme, že respektujete naše opatření.

VÁŠ ICONIC TEAM

PROVOZNÍ DOBA

Dle objednání, jen pro objednané klienty.

Provozní doba pro VIP klienty: dle objednání
(VIP víkendy, VIP special večerní, FAST TRACK – zrychlený termín)

INFORMACE O INSTITUTE

Najdete nás v rohové bílé budově, boční zelené dveře. Dům je v částečné rekonstrukci v přízemí, proto se omlouváme za případné omezení. Parkovat můžete pár metrů od domu a to od 20Kč do 40Kč / hodina. Případně neplaceně parkování o víkendech.

Adresa

Parléřova 691/5, Praha 6, 169 00

Mobil

Momentálně mimo provoz, omlouváme se.

Instagram

@iconic.institute

Instagram - Produkty

@iconicinstitute.products

Rezervace

Rezervovat termín