ICONIC GLOW UP

Iconic Dubai Glow Up je unikátní sestava procedur, kterou můžete podstoupit na základě konzultací jedině v Iconic Institute. Sestavuje se individuálně dle potřeb klienta, jeho přání jak vypadat, také dle možností časových, finančních a podle stávajícího stavu pleti.

Jedná se o kombinaci procedur provedených na základě pečlivé konzultace. Většinou klient podstupuje zjemnění nebo odstranění vrásek, tzv. Anti-Age Effect obličeje, případně Permanent Make-Up pro zvýraznění nebo doplnění chybějících částí. Úprava tvaru a plnosti rtů, konturace. V případě, že má klient zájem změnit svůj životní styl, postavu: doporučíme jídelníček, doplňky stravy pro zlepšení kvality života, pleti (většinou řešíme akné) nebo hubnutí. 

Nejnovější kombinace technik dubajské technologie 2022/2023, které se sestaví individuálně pro každého klienta. Jedná se o celkovou změnu obličeje nebo postavy.

Podle přání a možností klienta (časových i finančních) sestavíme individuální plán na základě osobní konzultace: cena 350,- Kč.