PMU OBOČÍ

Obočí je velice důležité pro celkový výraz obličeje. Lze upravit jeho tvar, barvu, intenzitu, hustotu nebo délku obočí. Vždy je důležité brát velký ohled na přirozenou barvu vlasů, barvu pleti a barvu očí.

Naše nejoblíbenější a nejpopulárnější metoda je Ombré – pudr styl a to hlavně z důvodu výdrže, dodává krásny sexy look, omladí obličej, ale zároveň dodává vždy upravený výraz v obličeji.

V poslední době se od metody chloupků upadá a to z důvodu jejich následné časté korekce (udržet jemné tenké chloupky v pokožce po dlouhou dobu je nemožné), proto doporučujeme opět tvz. REFRESH obočí po 1 – 1,5 roce.

Pudr, stínované, Ombré vydrží minimálně dvojnásobek času.

NAŠE AUTORSKÁ TECHNIKA

PMU OČNÍ LINKY

Kouzlo očních linek funguje pro každé oko.

Oční linky dokážou oči zvýraznit, opticky je zvětšit či zmenšit, upravit jejich asymetrii nebo dát hustší vzhled řasám.

Správně zvolený typ a barva linek zdokonalí tvar vašich očí a prohloubí váš pohled.

PMU PŘED a PO

Proměna vysněného obočí nebo očních linek pod rukama našich skvělých artistek.
Chceš se ráno probouzet krásnější? Dokonalý permanentní make-up ti zaručí nádherný vzhled bez použití líčidel.
Přidej se k nám a buď jednou z ICONIC LADIES!

Dodržujte PŘED a PO aplikaci PMU obočí a linek!

PŘED APLIKACÍ

 • ideálně deset dnů před zákrokem nechoďte do solária
 • min. 3 týdny před procedurou nesmí být kůže čerstvě opálená
 • den před zákrokem nepijte žádný alkohol, neužívejte drogy, nepijte kávu, energetické nápoje ani silný černý čaj

PO APLIKACI

 • nenanášet žádné masti ani krémy
 • nepoužívat řasenku ani líčidla přes nové obočí a to min 1-2 týdny
 • vyhnout se znečištěnému prostředí
 • chránit se před sluncem včetně solária (min. 3 týdny) a také v době pigmentace, co je minimálně 1 měsíc
 • neomývat mýdlem, jen doporučenými pokyny artisty, viz info na našich stránkách / péče po PMU
 • spát pouze na zádech (1 týden)

PÉČE O OBOČÍ PO PROCEDUŘE

80% výsledku závisí na péči klienta o PM po zákroku. Po proceduře si u nás můžete zakoupit pečující sadu, která obsahuje léčivou antiseptickou vodu – tato voda usnadní proces hojení o 50 %.

Dodržujete tyto pokyny:

 • po proceduře je zakázáno sportovat, navštěvovat solária, sauny, bazény, otevřené vodní plochy a opalovat se
 • také JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO: při procesu hojení obočí odlupovat šupinky, v oblasti permanentního make-upu používat dekorativní kosmetiku (kromě péče doporučené artistkou)
 • první den po zákroku: každé tři hodiny otřít tamponem, zamezit kontaktu s vodou, obličej neumývat v místě aplikace PMU, použít výhradně jen doporučený vlhký tampón
 • následující druhý den: otřít 3x denně (jemně vlhký tampón)
 • následující třetí den: jen 1x denně (ráno) utřít a hodně protlačit
 • od čtvrtého dne: naprosté sucho a klid, dokud se neodloupou všechny stroupky, v podobě malých šupinek, PMU neškrábat, neolupovat
 • zamezit vytvoření velkých strupů svojí domácí péčí
 • pokud jste dobrovolným dárcem krve, je třeba počítat s tím, že 1 rok po mikropigmentaci, piercingu, endoskopii či laparoskopické operaci je darování krve zakázáno

Při nedodržení těchto pravidel může být výsledek neuspokojivý!

U 70-80% klientek se pigment na začátku obočí hojí hůře, takže po zahojení může být semi-transparentní. Po odlupování šupinek se pigment velmi zesvětlí, ale nebuďte nervózní, po 4-5 týdnech se pigment v kůži stabilizuje a tmavne. Poté můžete ohodnotit výsledek práce. 

Po zhojení doporučujeme použít ochranu SPF.

Buďte prosím trpěliví, protože nemůžeme urychlit proces hojení vašeho těla! Každý klient je individuální.
Proces hojení závisí na aktivitě pokožky a na vlivu okolního prostředí. Prvotní regenerace trvá 3 až 14 dní, úplná cca 1,5 – 2 měsíce.

V první etapě vypadá permanentní make-up velmi výrazně, protože pigment smíšený s tkáňovým mokem i krví může ve stroupcích získat tmavé zabarvení. Stroupky můžou držet 4 – 10 dní, pak se začnou odlupovat. Po jejich samovolném odpadnutí se objeví konečný tvar, konečná barva bude stabilizována až po cca 1,5 – 2 měsících (zesvětlí o cca 60%).

DŮLEŽITÉ INFORMACE!

1. V případě, že se objednáváte na nové obočí a máte starý PMU, zasílejte nám Vaši fotografii starého PMU (ostrou, bez make-upu, při denním světle). V případě potřeby Vás objednáme na “zesvětlení nebo odstranění nežádoucího pigmentu” z důvodu, že přetetování ve Vašem případě nebude možné.
Očištění starého PMU obočí znamená zesvětlení, zbavení šedého, modro-šedého starého pigmentu, eliminace tvaru, v případě změny tvaru pro nové obočí. Nejedná se o odstranění chloupků nebo kompletního obočí.

2. Korekci po jiném salónu neprovádíme.

3. V případě, že se na proceduru nedostavíte v objednaný čas (týká se také korekce) bez řádné omluvy, máme právo na storno poplatek ve výši 1000 Kč, případně Vás k proceduře odmítnout. Váš i náš čas je pro nás důležitý, proto dbáme na plynulý provoz.

ODSTUP MEZI SEZENÍM

Laser / Nové obočí = 5 týdnů

Laser / Laser = 5 týdnů

Nové obočí / Korekce = 5 týdnů

Nedoporučujeme kratší interval, který může negativně ovlivnit výsledek. Buďte prosím trpělivý.

ZÁSADY REZERVACE

V případě potřeby zrušení rezervace žádáme klienty min. 24h před procedurou kontaktovat Iconic nebo zrušit v online rezervačním systému, kde jste se rezervovala.

V případě, že se jedná o kratší interval než 24h, akceptujeme jen urgentní nebo zdravotní potíže (klient dokládá např.: zdravotní report o covidu, policejní report z havárie, z nečekaných událostí apod.). Tyto situace naprosto chápeme.

V jiném případě např.: klient zapomene na termín, zaspí, neomluví se nebo nereaguje na naše výzvy, máme právo účtovat si STORNO poplatek.

ZÁSADY PŘED PMU OBOČÍ

1. Pokud jste podstoupila odstranění starého PMU, poprosíme taktéž o zaslání fotografie obočí, abychom mohli posoudit, zda je potřeba ještě obočí tzv. dočistit nebo vám můžeme udělat obočí nové.

2. Ideálně deset dnů před zákrokem nechoďte do solária.

3. Den před zákrokem nepijte žádný alkohol, neužívejte drogy, nepijte kávu ani energetické nápoje, silný černý čaj.

4. Obočí nebarvěte a minimálně 21 dní před procedurou nepodstupujte laminaci obočí.

ICONIC INSTITUTE VÁM ZARUČÍ

→ provedení bez vzniku otoků

→ 100 % sterilita

→ osobní přístup

→ moderní metoda vhodná i v případě ztráty obočí z důvodu onkologické léčby či nemoci

→ používáme vysoce znecitlivující krémy a séra pro nejvyšší pohodlí klienta

→ pigmenty světové značky, které patří mezi barvy nejvyšší kvality ve světě PMU, neobsahují nadprůměrné množství kovů a nevyvolávají alergické reakce

NÁŠ TIP!

Pro lepší výsledky můžete zakoupit AFTER CARE péči přímo u nás v Institute, na obočí a také po PMU rtů. Budete tak mít jistotu, že Vaše péče je naprosto pod kontrolou. Balíčky zakoupíte přímo u naší artistky nebo online přes IG.

Cena balíčku : 300,- Kč

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Mám prodloužené řasy, mohu k Vám jít na nové oční linky?

Ne, umělé řasy nejsou vhodné jak před zákrokem, tak i dalších 14 dní po samotném zákroku. Minimálně 2 dny před zákrokem musíte prodloužené řasy sundat.

Kdy je vhodná korekce (doplnění vypadaného pigmentu)?

Korekce je vhodná nejdříve 1 až – do 3 měsíce po zákroku. Pokud dodržíte správně veškeré zásady následné péče, její nutnost se tak snižuje.

Kdo nemůže zákrok podstoupit a jaké jsou kontraindikace?

Těhotné ženy a kojící ženy /velká nerovnováha hormonů/, osoby mladší 18 let bez písemného souhlasu rodičů, imunologická a onkologická onemocnění /možné objednání nejdříve šest měsíců po ukončení léčby/, virová hepatitida, AIDS, zánět spojivek, epilepsie, autoimunitní onemocnění, onemocnění dýchacích cest, virová onemocnění, pokud máte rýmu nebo kašel, opary, taky není vhodné jít na zákrok. Pokud máte předepsané antibiotika, je vhodné jít na zákrok minimálně 10 dnů po jejich dobrání, keloidní jizvy, lymfodémy. Aplikace je možná pouze po předchozí konzultaci s doktorem: alergie, diabetes, velmi vysoký krevní tlak, atopický ekzém, kožní onemocnění, užívání antidepresiv, kardio-vaskulární problémy (přijetí bude možné jen s potvrzením od doktora). Také nelze zákrok provádět pokud trpíte nízkou srážlivostí krve. Zákrok provedený během menstruace je bolestivější.

Kdy je možné po odstranění obočí laserem navštívit solárium?

Nejdříve za 3-4 týdny (ideálně až za 1 měsíc), kdy bude pokožka kompletně zahojena a bez začervenání.

Kdy je možné nalíčit si obočí po jeho odstranění?

Po odstranění obočí si můžete nalíčit obočí za 48 hodin nebo když je pokožka naprosto zklidněná. V případě, že hojení chcete urychlit, doporučujeme náš hojivý gel, který zakoupíte buď na místě v Iconic Institute nebo na našem online shopu → ICONIC GEL. Hojení pokožky tak bude o polovinu rychlejší.