TETOVÁNÍ PIHY A LÍČKA

PMU NA OBLIČEJI

PIHY

PIHY – ti co je mají, by se jich většinou rádi zbavili a ti, kterým slunce podobný doplněk nedopřeje, po nich touží. Ženy propadly novému trendu, který opět válcuje mezi TOP TRENDY LÉTO 2023. 💛

V ICONICU nabízíme dokonce různé druhy tetování a to od SOFT TOUCH (kde se pihy tetují pouze na menší části obličeje, třeba na nose) nebo přecházejí přes líčka až FULL FACE efekt do ztracena.

S výběrem poradíme, dle Vaší libosti, stylu a typologie každé klientky. Odstínů pih je také spousta a to od světle teplých odstínů hnědé až po hnědé studenější odstíny.

Další naší vychytávkou je SUPER-RYCHLÉ HOJENÍ, kde za 3-5 dnů máte pihy vyhojené, bez olupovaní, stroupků nebo omezení. U citlivějších osob může být místo kde se pihy tetují lehce zarudlé pár hodin po tetování.

Používá se hojící gel nebo krém pro urychlení hojení, který také dostanete v ceně procedury zdarma.

Pro objednávky se zarezervujete přes náš rezervační systém → CHCI REZERVOVAT a více info osobně před procedurou, kde je konzultace samozřejmostí.

CENA: od 2500,-

LÍČKA

LÍČKA – toto léto je plné novinek a my v Iconicu neleníme a přinášíme ze světa ty nejvíc hot trendy, tipy a triky pro nejen český trh. Představujeme vám nejen HOT PIHY, ale také JUICY LÍČKA, které Vám svojí barevnou škálou splní veškeré představy.

TIPY:

  1. pro rozjasnění volte jemné růžové a broskvové odstíny nebo jejich kombinace
  2. pro konturování spíš oranžovo-hnědé, světlé cappuccino
  3. výraznější look může šáhnout pro malinové, cherry pigmenty

Při výběre Vám poradíme, prokonzultujeme co je pro Váš styl to nejlepší a hodí se k Vaší osobě a životnímu stylu.

Kombinace pih a růžových líček je prostě k sežrání 😉 jestli je dáš dohromady nebo zvlášť, vykročíš správným směrem. Tvůj obličej dostane zář, život a sexappeal! 💎💦💞

Pro objednávky se zarezervujete přes náš rezervační systém → CHCI REZERVOVAT a více info osobně před procedurou, kde je konzultace samozřejmostí.

CENA: 3500,-
Korekce: 1000,- (z 90% korekce není potřeba)