BEAUTY PROCEDURY

Při ošetření intenzivním pulsním světlem se využívá světlo různých vlnových délek, prochází se přes vrchní vrstvu kůže epidermis a dostává se až do hlubší vrstvy kůže dermis, kde se nachází krevní cévy, pigmentové buňky a kolagenová vlákna. Během ošetření je epidermis nedotčená a proto se lze vyhnout jejímu poškození. Dochází k regeneraci kůže a tvorbě nových kolagenových a elastinových vláken, jenž jsou produkovány vazivovými buňkami fibroblasty.

Fotorejuvenace  je ultramoderní technika vypínání a vyhlazení pokožky vlivem laserových paprsku v kombinaci s radiofrekvencí. Používáme jedineční přístroj s kombinovanou patentovanou hlavicí  a radiofrekvence pro maximální účinky.

Metoda fotorejuvenace face lifting používá laserový paprsek s určitou vlnovou délkou schopný způsobit trvalé kontrakce vláken z elastinu a kolagenu pokožky. Jde o kolagen, který je přirozenou sítí pokožky, a je zodpovědný za její pružnost. Kvůli jeho nedostatku se objevují známky stárnutí – vytvářejí se záhyby a vrásky. Fotorejuvenace stimuluje proces tvorby kolagenu, díky čemuž je plocha vypnuta a kůže se zjemňuje.

Toto ošetření je vhodné na stárnoucí pleť, pro aknózní a zánětlivou pokožku, redukce popraskaných žilek (kuperóza), a redukce pigmentových skvrn.

Při face lifting aplikujeme gelovou chladivou masku s laserovým paprskem pro maximální účinek.

Pro optimalizaci výsledků doporučujeme 4 až 6 ošetření, podle potřeby. Na jednotlivé procedury je třeba docházet 1 krát týdně nebo 1 krát za 2 týdny. Přesný počet sezení může stanovit náš laser expert dle požadavků a typu pleti. Výsledky se dostavují již po prvním sezení. Pro udržení kvality pleti 1 ošetření za 3 měsíce.