CHLADÍCÍ PŘÍSTROJ

COOLING COMFORT MACHINE

Cooling Comfort Machine, neboli chladicí přístroj, je zařízení navržené k poskytování úlevy a zvýšení komfortu klientů během různých lékařských nebo kosmetických procedur.
Tato technologie je široce využívána v několika oblastech.

 

Estetická a laserová medicína
Během laserových procedur, jako je odstraňování chloupků, ošetření pleti nebo odstraňování tetování, může být pocit tepla z laseru nepříjemný nebo dokonce bolestivý.
Cooling Comfort Machine snižuje tento diskomfort chlazením pokožky, což umožňuje lékaři nebo kosmetologovi provádět procedury s větší přesností a klientovi poskytuje větší pohodlí.

 

Dermatologie a kožní ošetření
Při některých dermatologických zákrocích, jako jsou např..: mikrodermabraze apod. může chladicí stroj zmírňovat pocit pálení nebo štípání, čímž se zlepšuje celkový zážitek klienta.

 

Plastická chirurgie
Po operativních zákrocích může chladicí stroj pomoci redukovat otoky a modřiny, urychlit hojení a zlepšit komfort klienta během rekonvalescence.

 

Sportovní medicína a rehabilitace
V těchto oblastech se chladicí stroje mohou využívat k zmírnění bolesti, otoků a zánětů po úrazech nebo chirurgických zákrocích.

 

Princip fungování Cooling Comfort Machine vychází z poznatku, že lokální aplikace chladu může významně přispět k redukci bolesti a zánětlivých procesů, čímž výrazně zvyšuje pohodlí klientů během různých lékařských či kosmetických procedur. Chlad působí na nervové zakončení a snižuje rychlost vedení nervových signálů, což vede k tlumení bolesti. Současně omezuje průtok krve v ošetřované oblasti, což pomáhá snižovat otoky a záněty.