IPL LASER

IPL LIFT
IPL LIFT
IPL AKNÉ
IPL AKNÉ
IPL PIGMENTOVÉ SKVRNY
IPL PIGMENTOVÉ SKVRNY

Při ošetření intenzivním pulsním světlem se využívá světlo různých vlnových délek, prochází se přes vrchní vrstvu kůže epidermis a dostává se až do hlubší vrstvy kůže dermis, kde se nachází krevní cévy, pigmentové buňky a kolagenová vlákna. Během ošetření je epidermis nedotčená a proto se lze vyhnout jejímu poškození. Dochází k regeneraci kůže a tvorbě nových kolagenových a elastinových vláken, jenž jsou produkovány vazivovými buňkami fibroblasty.

Fotorejuvenace  je ultramoderní technika vypínání a vyhlazení pokožky vlivem laserových paprsku v kombinaci s radiofrekvencí. Používáme jedineční přístroj s kombinovanou patentovanou hlavicí  a radiofrekvence pro maximální účinky.

Metoda fotorejuvenace face lifting používá laserový paprsek s určitou vlnovou délkou schopný způsobit trvalé kontrakce vláken z elastinu a kolagenu pokožky. Jde o kolagen, který je přirozenou sítí pokožky, a je zodpovědný za její pružnost. Kvůli jeho nedostatku se objevují známky stárnutí – vytvářejí se záhyby a vrásky. Fotorejuvenace stimuluje proces tvorby kolagenu, díky čemuž je plocha vypnuta a kůže se zjemňuje.

Toto ošetření je vhodné na stárnoucí pleť, pro aknózní a zánětlivou pokožku, redukce popraskaných žilek (kuperóza), a redukce pigmentových skvrn.

Při face lifting aplikujeme gelovou chladivou masku s laserovým paprskem pro maximální účinek.

Pro optimalizaci výsledků doporučujeme 4 až 6 ošetření, podle potřeby. Na jednotlivé procedury je třeba docházet 1 krát týdně nebo 1 krát za 2 týdny. Přesný počet sezení může stanovit náš laser expert dle požadavků a typu pleti. Výsledky se dostavují již po prvním sezení. Pro udržení kvality pleti 1 ošetření za 3 měsíce.