LYMFA

LYMFODRENÁŽ

Vyzkoušejte efektivní a účinný zákrok pomocí přístrojové lymfodrenáže. Díky ní je aktivována činnost lymfatického systému, a tak dochází k redukci obezity, celulitidy a celkové detoxikaci organismu.

Tlakový kompresní drenážní systém je kompletní řešení pro hubnutí a redukci tukových buněk prostřednictvím procesu stimulace lymfatického systému, mechanického tlaku.

Správná funkce lymfatického systému je stále více odborníky považována za jeden ze základních předpokladů pro rovnovážný stav našeho organizmu. Jinými slovy – komu nefunguje lymfatický systém, nemůže být zdravý. Lymfa souvisí s imunitou, detoxikací organizmu a také je prokázáno, že bez správně fungujícího lymfatického systému nelze efektivně hubnout.

Základní rozdělení zájemců o přístrojovou lymfodrenáž je:

  • zákazníci, kteří řeší zdravotní problémy
  • zákazníci, kteří chtějí účinně regenerovat po sportu
  • (většinou) zákaznice, které se snaží zhubnout nebo zmírnit projevy celulitidy

TIP! Čím můžete podpořit ten nejlepší výsledek?

→ především dodržením pitného režimu, který by měl zahrnovat 2-3 litry tekutin za den
→ léčbu celulitidy podpoříte také vhodnou stravou, využitím kvalitní doplňkové dermokosmetiky, ale také našich speciálních balíčků zahrnující i detoxikační čaje a nebo například maderoterapii

BENEFITS

PROKAZATELNÉ PŘÍNOSY

→ správná funkce lymfatického systému a krevního oběhu

→ prevence a drenáž otoků po úrazech a operacích

→ snižování hmotnosti a formování postavy

→ redukce různých stupňů obezity

→ odstranění problému těžkých a unavených končetin

→ zmírnění migrenózních stavů a bolestí hlavy

→ celkové psychické uvolnění a relaxaci

→ prevence proti křečovým žilám

→ detoxikace organismu

→ prevence a odstranění celulitidy

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Toto ošetření je velmi účinné jak z hlediska kosmetického, tak zdravotního.

Podporuje lymfatický a žilní systém. Prevence křečových žil a otoků. Odstraňuje pocit tzv. těžkých nohou. Přístroj je ideální doplněk na formování postavy.

Ucítíte lehký příjemný tlak, jak se budou postupně nafukovat vzduchové komory v nohavicích přístroje. Uvolníte se, zrelaxujete a po masáži se budete cítit odpočatí s novým přílivem energie. Masáž postupující tlakovou vlnou je nenahraditelná, uvolní, odvede nadbytečnou tekutinu a navíc je velmi příjemná. Také pomáhá odstraňovat celulitidu.

Už první masáž má výborné účinky na stav vašeho lymfatického systému. Čistí Váš organismus a připravuje tělo na hlubší očistnou práci, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (lepší prokrvení a napětí). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků.

S sebou prosíme přinést legíny a pohodlné tričko, před procedurou prosíme sundat kovové šperky. Lymfodrenáž nedoporučujeme těhotným a klienty s implantáty v těle.